Eladó házrész, Kiskunfélegyháza-Városközpont

• Alapterület: 49 m²
  • Szobaszám (nappalival): 2 szoba
  • Irányár: 4 850 000 Ft
  • azonosító: 16558 (16487)

Hirdető adatai

• VITAK Ingatlan és Befektetés
  • Iroda címe: Orosháza, Tass u. a piac mögött a
  • Iroda telefonszáma: +36 30 370 7925
  • Kapcsolattartó: VITAK Ingatlan Kiskunfélegyháza
  • Telefon: +36 70 674 7620
  • sipos.aranka1@gmail.com

A hirdetés szövege

Városközpontban eladó kétszobás egybenyitott , gázfűtéses, utcára nyíló házrész - a Bajcsy-Zsilinszkyről nyíló utca elején. Vezetékes telefon, internet bekötve, az elektromos vezetékek és aljzatok kicserélve. Hőszigetelt nyílászárók, mindegyik külső biztonsági ráccsal megerősítve. Vizesblokkban zuhanyozási lehetőség, átfolyós gázbojlerrel. A kapubejáró közös, az udvarra hátsó kijárat is vezet.
Az ingatlan jelenleg üzlethelyiség céljára van kialakítva, de lakássá visszaalakítható.
Autóval és gyalog is könnyen megközelíthető. Buszpályaudvar 2 percre, ingyen parkolási lehetőség az utcában.
Megegyezés szerint lakásra való csere lehetséges Kecskemét, Kiskunfélegyháza, Csongrád és Szeged területén!
Hitelügyintézésben is díjmentesen segítünk!

Ár 4,8,5 millió Ft

VITAK Ingatlan és Befektetés

Ha eladó ingatlant keres, vagy eladna, kérem hívjon minket bizalommal.

Hitelügyintézésben is díjmentesen segítünk!

Ár 4,85 millió Ft

VITAK Ingatlan és Befektetés

Ha eladó ingatlant keres, vagy eladna, kérem hívjon minket bizalommal.

Fotók

N/A